 |  |  |  | | |  |
|
1 | Quote |
| 12/18/2007, 5:32 PM
|
|
|
Heei ville bare gerne fortælle noget der er sket en gang.. BLIVER nød til at komme ud med det.. Fordi det såre mig når jeg holder det inde.. Det var engang jeg var nok 6-7 år.. Min mor havde en kæreste som havde to drenge en på 4 og en på 17 år.. Det var nytårs aften og jeg ville gerne sove på sofaen neden under hvor ham drengen på 17 år(mike) som han hed Også skulle sove.. Om natten vågnede jeg ved at han pillede mig nede i ja i ved Og jeg turde ikke åbne øjenene, Men vænte mig om.. Så prøvede jeg og falde i søvn Men han blev ved i rigtig lang tid(det var ikke sjovt) jeg turde slet ikke og åbne øjenene fordi jeg var bange for at han ville gøre noget mod mig.. Da han havde gjort det i lang tid så begyndte jeg og græde og (jeg husker det tydeligt) jeg åbnede mine øjene og så han skyndte sig hen på sofaen og lad som om at han sov! Min mor kom ned, og spurgte hvad der var galt.. Men jeg sagde bare at jeg havde drømt noget.. Men hun har heldigvis en anden nu! Nu er jeg 12 år og jeg har først fortalt min mor det.. Nu kan vi nok ikke gøre noget fordi det er næsten 6 år siden at det er sket.. Jeg er begyndt og glemme det men jeg har dårlig samvigtighed.. Bare jeg havde sagt det lidt før! Og jeg er bange til når nu jeg bliver ældre fordi jeg er bange for at (bare) tænke på sex!.. Jeg synes bare at i skulle vide det!
|
|
2 | Quote |
| 12/19/2007, 2:46 PM
|
|
|
|
det er godt, du kom ud med det (: fuck ham, mike der..
|
|
3 | Quote |
| 12/21/2007, 6:12 PM
|
|
|
Jeg føler godt nok for dig!
|
|
4 | Quote |
| 12/22/2007, 3:23 PM
|
|
|
hvorfor vendte du dig ikk bar om og klaskede ham ind man ?
|
|
5 | Quote |
| 12/23/2007, 12:25 AM
|
|
|
|
hehe godt råd #4
|
|
6 | Quote |
| 12/23/2007, 7:50 PM
|
|
|
Tror sku alle ville have reageret som du gjorde... Arh, måske ikk alle, men de fleste ville.. Det er godt du kan snakke om det nu.. Men synes at hvis din mor ved det, at du skal snakke med hende om det, og om at du måske skulle overveje at gå til terapi med det. For at komme over dig ordenligt.. Og få mere professionelle råd..
|
|
7 | Quote |
| 12/23/2007, 10:23 PM
|
|
|
fuck han er syg i hovedet hm mike han skal fandme dø den spasser.. og det godt du kom ud med det, så kan du nemlig begyne at få det bedre.. men jaah man vil nok reagere som du gjorde da man var så lille, du ku jo ikk ha' gjord noget andet. du ku' jo ikk rigtig stoppe ham, når man er så lille kan man ikk gøre en skid jo.. tror dæme heller ikk der ville være nogen små på 6-7 der vile ture bare vende sig om og klaske den en, ikke hvis man er så bange ... men håber du får det bedre og prøv at lag hver at tænk på det selvom det nok er svært..
|
|
8 | Quote |
| 12/24/2007, 6:40 PM
|
|
|
|
enig med #4
|
|
9 | Quote |
| 12/26/2007, 12:05 PM
|
|
|
#4 åltså var så bange og turde ikke en skid tænkt nu hvis han slog miq.. #6 ja men tænker faktisk ikke så meget om det mere
#7 taak og tænker ikk så meget om det mere.. jeg har jo nogen veninder og sådan..
Men hvis jeg møder ham en dag så slår jeg ham lige op i ja i ved
|
|  |  |  |  |
|
|
|
|
|